GCE Redukční Ventily PROCONTROL

REDUKČNÍ VENTILY GCE PROCONTROL

Prémiová řada GCE ProControl zahrnuje varianty regulátorů určené pro běžné průmyslové plyny a pro většinu aplikací používajících tlakové lahve se vstupním tlakem do 300 bar. Jsou vyrobeny v souladu s harmonizovanými českými technickými normami a jinými předpisy týkajícími se vstupního a výstupního připojení, pracovního tlaku, manometrů a bezpečnostních požadavků. Průtoková kapacita redukčních ventilů je dostačující pro aplikace se střední spotřebou plynu odebíraného z jednotlivých lahví i lahvových svazků.

Redukční ventily ProControl® jsou robustní konstrukce pro každodenní použití v interiérech v dílnách, ale také pro venkovní provozy. Ovládání membrány směřující dolů zvyšuje bezpečnost manipulace.
Materiál použitý pro regulátory je zvolen tak, aby vyhovoval každému specifickému typu plynu. Každý regulátor je individuálně nastaven a testován před opuštěním továrny. Všechny regulátory byly navrženy, vyrobeny v Evropě s použitím více než 100 let zkušeností skupiny GCE s výrobou tohoto typu výrobku a s respektováním dlouholeté praxe v provozech. Regulátory GCE ProControl® splňují požadavky normy ISO 2503.
 

 

  Filtr plynů:
Řazení: